درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

درب اتوماتیک شیشه ایدرب اتوماتیک شیشه ای

امروزه با پیشرفتهای تکنولوژیکی نوین درب صنعت شیشه، درهای شیشه ای عایق صوت و حرارت، برترین گزینه برای مراکز تجاری، اداری، درمانی و غیره درب دنیا محسوب می¬شوند. این درها به طور اتوماتیک باز و بسته می شوند و مجهز به حسگرهای (سنسورهای) حرکتی یا وزنی هستند که بنا به خواست مشتریان، تکنسینهای مجرب و متخصص گروه صنعتی رامادر حساسیت سنسورها را تنظیم می کنند. درب اتوماتیک شیشه ای دارای تنوع بوده و درب سه مدل تلکسوپی، سوئینگ و اسلایدینگ قابل عرضه هستند:

درب اتوماتیک شیشه ای

درهای اتوماتیک تلسکوپی:
درهای اتوماتیک تلسکوپی، یکی از بهترین مدلهای انتخابی درب ساختمانهای اداری و تجاری است. از آنجائیکه پنلهای این مدل، هنگام باز شدن کاملا روی هم قرار می¬گیرند، فضای زیادی برای ورود و خروج مراجعین ایجاد می¬نمایند. البته میزان باز شدن پنلها نیز توسط تکنسینهای متخصص بنا به درخواست مشتری قابل تنظیم است.
درهای اتوماتیک اسلایدینگ:
درهای اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی، یکی از متداولترین نوع درهای شیشه ای است و طرافداران زیادی درب بین مشتریان خود دارد. پنلهای این مدل به صورت کشویی باز و بسته می¬شوند و همانند بقیه مدلها مجهز به حسگرهای حرکتی یا وزنی قابل تنظیم هستند.
درهای اتوماتیک سوئینگ:
درهای اتوماتیک سوئینگ یا لولایی، همانند درهای معمول لولایی به صورت تک لنگه یا دو لنگه باز و بسته می¬شوند. درواقع، بر روی هر لنگه درب یک بازوی الکترومکانیکی نصب می¬گردد. این نوع درها مناسب مکانهایی است که ورودی کوچکی دارند مثل برجهای مسکونی.

قطعات درب اتوماتیک شیشه ای
به طور کلی درهای اتوماتیک شیشه‌ای از چند جزء اصلی تشکیل شده اند که عبارتند از:

• درها(یا همان لته¬ها)
• حسگرها (سنسورها)
• اپراتور درب شیشه‌ای
• قطعات محافظ و نگهدارنده مثل استاپر و ریل ها...
لازم به ذکر است گروه صنعتی رامادر کلیه قطعات درهای اتوماتیک شیشه‌ای، کرکره‌ای و جک پارکینگ را درب کوتاهترین زمان و نازلترین قیمت درب دسترس شما قرار می¬دهد. درواقع، رامادر یکی از بزرگترین تولید¬کنندگان و فروشندگان قطعات درب شیشه‌ای اتوماتیک درب ایران است.

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای
اپراتورها قطعات اتوماتیکی هستند که به صورت دو لنگه یا به صورت افقی باز و بسته می¬شوند. درب ساختار اپراتورها از یک موتور الکتریکی هوشمند استفاده شده است که این موتور قادرب است فرمانها را یا به صورت دستی و یا با استفاده از حسگرهای چشمی دریافت نماید و با استفاده از تسمه‌ای که دو عدد براکت را به حرکت درمی¬آورد درها را باز و بسته کند. اپراتورهای شیشه‌ای را می¬توان به سه حالت کلی برنامه ریزی کرد:
• حالت کارکرد اتوماتیک
• حالت کارکرد توقف باز
• حالت توقف بسته

تنظیم درب اتوماتیک شیشه ای
تمام مدلهای درب اتوماتیک شیشه ای، از یک نوع سیستم استفاده می کنند: ابتدا برق ورودی 220 ولت به ترانس متصل می شود و خروجی ترانس برق 24 ولت را به برد دستگاه یا همان کامپیوتر دستگاه انتقال می دهد، وظیفه برد دستگاه انتقال فرمان به قسمت های دیگر از جمله سنسور و موتور است.
تنظیم سرعت باز و بسته شدن، مدت زمان باز ماندن، قدرت موتور و تنظیمات دیگر را می¬توان از روی برد انجام داد. در صورتی که از دانش و مهارت لازم برای تغییر تنظیمات برخوردار نیستید شایسته است از خدمات تکنسینهای متخصص گروه صنعتی رامادر بهره بگیرد و با صرف هزینه اندکی از آسیبهای احتمالی به سیستم اتوماتیک درها جلوگیری به عمل بیاورید.

نصب درب اتوماتیک شیشه ای
اولین گام برای نصب درب اتوماتیک شیشه ای، انتخاب درب مناسب با بنای مورد نظر است. به عبارتی دیگر شرایط آب و هوایی، ویژگیهای حرارتی و رطوبتی محل نصب و همچنین نوع کاربری آن درب انتخاب نوع شیشه و مدل درهای اتوماتیک شیشه ای تاثیرگذار است. علاوه براین، مواردی نظیر طراحی و معماری بنا و بررسی نکات زیباشناختی محل عواملی هستند که با مشورت گروه متخصص شرکت رامادر بهترین گزینه برای انتخاب به مشتریان ارائه می گردد. گام دوم پس از انتخاب درب اتوماتیک شیشه¬ای مناسب، بررسی هزینه¬ها و زمان توافقی برای انجام کار است. مشاوره و اجرای درست و متعهدانه تیم مجرب رامادر درب این دو مرحله می¬تواند رضایت کامل مشتریان را تامین نماید.


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای bahabadview.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:bahabadview.ir | نقشه سایت