تعمیر گوشی آیفون


تعمیر گوشی آیفون

اپل نامی آشنا برای ما ایرانیان است و مصرف کنندگان ایرانی کاملا به گوشی و تبلت های تولید شده توسط این شرکت اعتماد دارند.

تعمیر گوشی آیفون

کیفیت بالای گوشی و تبلت های اپل باعث ایجاد اعتماد کاربران شده است. اما قطعا به هردلیلی امکان آسیب دیدگی گوشی های آیفون نیز مانند هر گوشی دیگری وجود دارد.به همین دلیل وجود مراکز تعمیرات تخصصی آیفون در کشور ضروری می باشد .
واحد تعمیرات آیفون مجموعه آوافیکس جهت رفع مشکل کاربران آیفون که با مشکل شکستگی یا آبخوردگی ال سی دی , شکستگی تاچ ,خرابی باتری ,خرابی دوربین,خرابی پورت شارژ , هنزفری و یا پورت سیم کارت مواجه شده اند, راه اندازی شده است و با بهترین کیفیت , کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن گوشی آیفون شما را تعمیر می کند .
آوافیکس با اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت , معدن و تجارت و  همچنین مجوز تعمیرات از اتحادیه صنف دستگاه های مخابراتی و ارتباطی یک مرکز معتبر و قانونی می باشد و شما می توانید با آرامش خاطر تعمیر گوشی آیفون خود را به آوافیکس بسپارید .
تکنسین های واحد تعمیرات تخصصی آیفون ضمن دیدن دوره های تخصصی , از تجریه بالا برخوردار هستند و به همین دلیل هنگام تعمیر گوشی آیفون شما به سایر قطعات گوشی آسیب نمی رسد .
واحد تعمیرات تخصصی آیفون مجموعه آوافیکس با استفاده از قطعات اورجینال به کاربران ضمانت و مهلت تست می دهد و این موضوع در فاکتور ارائه شده نیز قید می گردد .
همچنین آوافیکس با اعزام نیروهای متخصص جهت تعمیر گوشی آیفون در محل می تواند در سریع ترین زمان ممکن در حضور خودتان گوشی شما را تعمیر کند و خبر خوب این است که هزینه ایاب و ذهاب تکنسین آوافیکس به محل شما رایگان می باشد .

نوشته شده توسط مدیر | رپورتاژ آگهی
| next page | next page